New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

BACK TO SCHOOL IV

Bu yıl 22 Eylül’de eğlencenin sınırlarını yine The Game’de hep birlikte aşarken, bir okulu daha sevindiriyoruz. Üstelik sadece kitaplarla sınırlı kalmıyoruz.
Yıpranmamış ve okunmuş kitaplarınız, iyi durumdaki oyuncak ve kıyafetleriniz, belki de onlar için satın alarak getirdiğiniz kalem, silgi defter… İşte eğlencemizin giriş biletleri!
Unutmayalım, iyi durumdaki eşyalarımızı ihtiyaç sahipleri ile paylaşırken onları sevindirmekle kalmıyor, tüketimi engelliyor, geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz.
Birbirinden eğlenceli aktivitelerle süslenecek olan Back To School Party’de 80’ler – 90’lar Türkçe ve Yabancı Müzikleriyle sınırsızca dans edecek, oyun oynarken çocukluğunuza dönecek ve sürpriz aktivitelerimizle okul günlerinize küçük bir ziyaret gerçekleştireceksiniz!
Tüm bu çılgın eğlencenin ardından, kaç çocuğun yüzünü güldüreceğinizi tahmin bile edemeyeceksiniz.

O HALDE …
22 Eylül 2017 Cuma Günü, Saat 20:30’u gösterdiğinde;

  • İhtiyaç Sahibi Çocuklarla Paylaşmak istediğiniz ne varsa (kitap, oyuncak, kırtasiye ürünü veya kıyafet) yanımıza alarak Point Hotel Barbaros B3 katına geliyoruz,
  • Herhangi bir ücret ödemeden The Game’e giriş yapıyoruz,
  • Back To School Party ile sabahın ilk ışıklarına kadar dans ederken bu müthiş paylaşım farkındalığını bir aile olarak yaratıyoruz!

 

Back To School Party dahilinde The Game’e giriş ve tüm oyunların kullanımı için misafirlerimizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Bunun dışındaki yiyecek ve içecek talepleri ekstra olarak ücretlendirilecektir.

Sponsorlarımız

Gençlik Bitmemiş Projesi Kapsamında Kuruluşumuza Destek olmak ve gücümüze güç katmak adına sponsorluk hakkında bilgi almak için tıklayınız.


Benzer Yazılar
Yorum Bırak

Leave A Comment