New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
ANA SAYFAHAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gençlik Bitmemiş, The Game For Big Kids’in kendi bünyesinde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinin çıkış noktası, aynı zamanda çatı markasıdır. Gençlik Bitmemiş çatısı altında hali hazırda 4 senedir devam etmekte olan ve 2018 yılında hayata geçirilmesi planlanan iki adet sosyal sorumluluk projesi bulunmaktadır. Var olan ve önümüzdeki yıllarda gerçekleşecek tüm projeler bağış ve farkındalık yaratmak üzerine The Game ekibi ve projeye destek olan sivil toplum kuruluşları tarafından tasarlanmaktadır;

Back To School Projesi

Proje, özellikle farklı illerdeki köy okullarına yardım amacıyla yapılandırılmıştır.
Eğlence konseptli bir alan olan The Game, 2013’den beri her yıl düzenlediği “Back To School Party” ile misafirlerinden giriş bedeli yerine kitap talep ederek ihtiyaç sahibi okullara yardım göndermekte ve etkinlik süresince yarattığı etkileşimle eğitim alanında farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

“Bağış İçin Oyna!“ Otizmli Çocuklara Eğitim Desteği Projesi

Gençlik Bitmemiş çatısı altında Tohum Otizm Vakfı işbirliği ile gerçekleşen “Bağış İçin Oyna” Projesi ise 2017 Kasım ayı itibariyle hayata geçirilecektir. İstanbul’un çeşitli alışveriş merkezlerine yerleştirilecek olan atariler ile oynayan her ziyaretçi sadece eğlenmekle kalmayacak, minimum 1TL karşılığında otizmli çocukların eğitimine The Game ve Gençlik Bitmemiş platformu aracılığıyla destek olacak.

Özellikle çocuklar ve ihtiyaç sahibi tüm bireylere yardım sağlamayı amaçlayan Gençlik Bitmemiş Platformu Sosyal Sorumluluk Projeleri, önümüzdeki yıllarda da sürdürülebilirliğini koruyarak ve her geçen yıl yenilenerek yoluna devam etmeyi amaçlamaktadır.